ÇINARCIK BELEDİYESİ İLE ÇINARCIK MESLEK YÜKSEK OKULU ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Çınarcık Belediyesi ile Çınarcık Meslek Yüksek Okulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü arasında iyi niyet protokolü imzalandı.

Çınarcık Meslek Yüksek Okulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Medya ve İletişim Programı ile Çınarcık Belediyesi’nin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Kültür Şefliği arasında iyi niyet protokolü imzalandı. Çınarcık Belediye Başkanlığı makamında Belediye Başkanımız Numan Soyer’in katılımlarıyla gerçekleşen protokol imzalanmasına Çınarcık Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Nazan Ayan ile Medya ve İletişim Programı öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Gülşah Ferrah Polat katıldı.

Medya ve İletişim öğrencilerinin Çınarcık’ta pratiklerini geliştirmelerine yönelik hazırlanan protokolde Çınarcık Belediyesi Basın Yayın ve Kültür Şefliğinin ihtiyaç duyduğu etkinliklerde Medya ve İletişim öğrencileri de yer alacak. Staj eğitimleri ve program, söyleşi gibi etkinlerde iki tarafın birbirlerini destekleyeceği yönde hazırlanan protokol Medya ve İletişim alanında eğitim/öğretim gören öğrencilerin pratiklerine yönelik tamamlayıcı eğitimin sağlanması adına yerel iş birliğinin geliştirilmesinin de önünü açmış olacak. Çınarcık Belediye Başkanımız Numan Soyer’in imzaladığı ve iki taraf için de hayırlı olmasını dilediği protokolü Medya ve İletişim Programı adına Öğr. Gör. Nazan AYAN imzaladı.

Etiket: #