Temsilciler Unvan, Adı ve Soyadı Görevi
Bologna Temsilcileri Öğr. Gör. Özlem UĞUR Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Talha ARVAS Yerel Yönetimler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Ali ESER Özel Güvenlik ve Koruma Program Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mahmut Sami KÖKTAŞ Sosyal Hizmetler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Hüseyin Çağrı GÜLSEVEN Adalet Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Merve YAZICI Medya ve İletişim Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mücella DEMİR AÇIL Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Cihat ÇETİN Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Temsilcisi
     
Kariyer Merkezi Temsilcileri Öğr. Gör. Cahit KAVTELEK Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Nazan AYAN Medya ve İletişim Programı Temsilcisi
  Dr. Öğr. Üyesi Ülkü ÇOBAN Özel Güvenlik ve Koruma Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Deniz ORMAN Sosyal Hizmetler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör.Tuğba CENGİZ Adalet Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör.Özlem UĞUR Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör.Talha ARVAS Yerel Yönetimler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör.Cem GÜL Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Temsilcisi
     
Web Site Temsilcileri Öğr. Gör. Cihat ÇETİN Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Gülşah Ferrah POLAT Medya ve İletişim Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Talha SERT Özel Güvenlik ve Koruma Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mahmut Sami KÖKTAŞ Sosyal Hizmetler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Dilek Duygu DARICI ÇEVİK Adalet Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Tuba ÇOBAN Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Volkan TOPÇU Yerel Yönetimler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mücella DEMİR AÇIL Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Temsilcisi
     

Öğrenci Hareketliliği Programları

(Erasmus, Mevlana, Farabi) Temsilcileri

Öğr. Gör. Özgür Doğan GÜRCÜ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Dr. Ayten BAŞER YETİMOĞLU Medya ve İletişim Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Dr. İsmet Nezih ABANOZ Özel Güvenlik ve Koruma Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mahmut Sami KÖKTAŞ Sosyal Hizmetler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Başak Oya KORAP Adalet Programı Temsilcisi 
  Dr. Öğr. Üyesi Cansev KARAKUŞ Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Talha ARVAS Yerel Yönetimler Programı Temsilcisi
  Dr. Öğr. Üyesi Sevil ŞİN Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Temsilcisi
     
Uzem Kontrol Görevlileri  Öğr. Gör. Bilal TORKUL Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Dr. Ayten BAŞER YETİMOĞLU  Medya ve İletişim Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Ali ESER Özel Güvenlik ve Koruma Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mahmut Sami KÖKTAŞ Sosyal Hizmetler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Dilek Duygu DARICI ÇEVİK Adalet Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Özlem UĞUR Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Talha ARVAS Yerel Yönetimler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mücella DEMİR AÇIL Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Temsilcisi
     
Bölüm Kalite Temsilcileri  Öğr. Gör. Bilal TORKUL Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Dr. Ayten BAŞER YETİMOĞLU Medya ve İletişim Programı Temsilcisi 
  Öğr. Gör. Dr. İsmet Nezih ABANOZ Özel Güvenlik ve Koruma Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Mahmut Sami KÖKTAŞ Sosyal Hizmetler Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Tuğba CENGİZ Adalet Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Nihal YİĞİTALP Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi
  Öğr. Gör. Talha ARVAS Yerel Yönetimler Programı Temsilcisi
  Dr. Öğr. Üyesi Sevil ŞİN Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Temsilcisi

 

Etiket: Temsilciler